• CZ
  • EN

Kariéra

Hledáte stabilní zaměstnání u spolehlivé společnosti? Zavolejte nám! Náš moderní vozový park sestává ze značek Renault T520 Euro 6
a Iveco Stralis 480 Euro 6 a potřebuje zkušené profesionály. Řidiče, kteří se nebojí turnusové přepravy 13/5, na které se můžeme spolehnout.

Za to nabízíme přátelské zázemí rodinné firmy, kde mezi naše hlavní benefity patří jistota práce, příjemný kolektiv a vždy včas vyplácená mzda.
Každý šofér se může spolehnout na česky hovořící dispečink, který je k dispozici 24 hodin denně sedm dní v týdnu.


Přijmeme Řidiče/ky MKD pro turnusové přepravy

Z důvodu rozšiřování vozového parku přijmeme do našeho týmu ihned řidiče/ky skupiny C+E pro turnusové přepravy 13/6 nebo 13/12 v rámci států EU. Hledáme zkušené profesionály, ale rádi dáme příležitost i řidičům, kteří mají o tento obor dopravy zájem, ale jejichž zkušenosti nejsou v této oblasti nijak bohaté. Důležitá je pro nás vstřícnost v jednání, flexibilita a chuť pracovat!
 

Základní požadavky:

Co nabízíme:

 

 Samozřejmostí jsou následující náležitosti: 

 

Přepravy jsou realizovány převážně přes noc. Návěsy jsou plachty, boxy i friga, proto je nutno znát ovládací mechanismy (v případě neznalosti zaškolíme, vysvětlíme za pomoci zkušenějších kolegů, včetně obsluhy válečkové dráhy). Práce je organizována dle nařízení č. 561/2007 a AETRem.

Po celou dobu turnusu jsou naši řidiči na stejném voze, ale nikdo u nás nemá „své“ auto. 

Střídání probíhá - Norimberk, Mnichov, Praha, Frankfurt (letiště), doprava je zajištěna firemním mikrobusem, odjezdy jsou z Huštěnovic u Uherského Hradiště. Parkování osobních vozů je zajištěno na zabezpečeném firemním parkovišti. 

Více informací: +420 775 247 428, pan Pavel Maňásek.


Zašlete nám životopis

 Souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji společnosti AERO Sped s.r.o. Osobní údaje budou zpracovány v souladu se zákonem 101/2000 Sb. "O ochraně osobních údajů". Tyto údaje poskytuji výhradně za účelem zaměstnání, nejdéle na 1 rok od jejich zaslání. Informace o ochraně osobních údajů pro zákazníky a obchodní partnery.

Splňuji požadavky

CHCETE BÝT SOUČÁSTÍ NAŠEHO TÝMU?

KONTAKTUJTE NÁS!