• CZ
  • EN

Kariéra

Hledáte stabilní zaměstnání u spolehlivé společnosti? Zavolejte nám! Náš moderní vozový park sestává ze značek Renault T520 Euro 6
a Iveco Stralis 480 Euro 6 a potřebuje zkušené profesionály. Řidiče, kteří se nebojí turnusové přepravy 13/5, na které se můžeme spolehnout.

Za to nabízíme přátelské zázemí rodinné firmy, kde mezi naše hlavní benefity patří jistota práce, příjemný kolektiv a vždy včas vyplácená mzda.
Každý šofér se může spolehnout na česky hovořící dispečink, který je k dispozici 24 hodin denně sedm dní v týdnu.


Přijmeme Řidiče/ky MKD pro turnusové přepravy

Z důvodu rozšiřování vozového parku přijmeme do našeho týmu ihned Řidiče/ky skupiny C+E pro turnusové přepravy 13/5 nebo 13/12 v rámci států EU. Hledáme zkušené profesionály, ale rádi dáme příležitost i řidičům, kteří mají o tento obor dopravy zájem, ale jejichž zkušenosti nejsou v této oblasti nijak bohaté. Důležitá je pro nás vstřícnost v jednání, flexibilita a chuť pracovat!
 

Základní požadavky:

Co nabízíme:

 

 Samozřejmostí jsou následující náležitosti: 


Přepravy jsou realizovány převážně přes noc. Návěsy jsou plachty, boxy i friga, proto je nutno znát ovládací mechanismy (v případě neznalosti zaškolíme, vysvětlíme za pomoci zkušenějších kolegů, včetně obsluhy válečkové dráhy). Po celou dobu turnusu jsou naši řidiči na stejném voze, ale nikdo u nás nemá „své“ auto. Střídání probíhá - Norimberk, Mnichov, Praha, Frankfurt (letiště), doprava je zajištěna firemním mikrobusem, odjezdy jsou z Huštěnovic u Uherského Hradiště. Parkování osobních vozů je zajištěno na zabezpečeném firemním parkovišti. Více informací naleznete na www.aerosped.cz nebo můžete volat +420 775 247 428, pan Pavel Maňásek.


Zašlete nám životopis

 Souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji společnosti AERO Sped s.r.o. Osobní údaje budou zpracovány v souladu se zákonem 101/2000 Sb. "O ochraně osobních údajů". Tyto údaje poskytuji výhradně za účelem zaměstnání, nejdéle na 1 rok od jejich zaslání. Informace o ochraně osobních údajů pro zákazníky a obchodní partnery.

Splňuji požadavky

CHCETE BÝT SOUČÁSTÍ NAŠEHO TÝMU?

KONTAKTUJTE NÁS!