CZ EN

Nabídka zaměstnání

Hledáte stabilní zaměstnání u spolehlivé společnosti? Zavolejte nám! Náš moderní vozový park sestává ze značky Renault T v emisní normě Euro 6 a potřebuje zkušené profesionály. Řidiče, kteří se nebojí turnusové přepravy 13/12, na které se můžeme spolehnout.

Za to nabízíme přátelské zázemí rodinné firmy, kde mezi naše hlavní benefity patří jistota práce, příjemný kolektiv a vždy včas vyplácená mzda.
Každý šofér se může spolehnout na česky hovořící dispečink, který je k dispozici 24 hodin denně 7 dní v týdnu.
 

Nabídka pracovních pozic

Přijmeme Řidiče/ky MKD - mimořádný turnus 13/12

05.12.2022  I  Chcete trávit jako profesionální řidič více volného času s rodinou?

Přijmeme DISPONENTA/KU v MKD v nepřetržitém 2směnném provozu

19.07.2022  I  Jsme rodinná a certifikovaná firma se slušnou perspektivou, energií a profesionálním přístupem. Staň se i ty členem a tahounem našeho týmu v oboru náhradní letecké přepravy na pozici: DISPONENT/KA v MKD v nepřetržitém 2směnném provozu.

Chcete u nás pracovat? Zašlete nám kontakt!

 Souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji společnosti AERO Sped s.r.o. Osobní údaje budou zpracovány v souladu se zákonem 101/2000 Sb. "O ochraně osobních údajů". Tyto údaje poskytuji výhradně za účelem zaměstnání, nejdéle na 1 rok od jejich zaslání. Informace o ochraně osobních údajů pro zákazníky a obchodní partnery.

Splňuji požadavky