CZ EN

Přijmeme Řidiče/ky MKD - mimořádný turnus 13/12

Do našeho týmu přijmeme Řidiče/ky skupiny C+E (ne dvouosádky) pro turnusové přepravy 13/12 v rámci států EU.

Staňte se součástí našeho týmu Řidičů MKD v náhradní letecké přepravě. Firma AERO Sped s.r.o. je rodinná firma, která se zabývá náhradní leteckou přepravou RFS. Jsme také hrdými držiteli certifikace ČSN ISO 28000:2007 (Specifikace pro systémy managementu – zajištění bezpečnosti dodavatelských řetězců) a ISO 9001:2015 (Systémy řízení kvality). 

Do našeho týmu přijmeme Řidiče/ky skupiny C+E (ne dvouosádky) pro turnusové přepravy 13/12 v rámci států EU. Nabízíme Vám mimořádný turnus 13/12 (13 dní v práci / 11 dnů volna a 12. den odjezd do práce). Práce je vhodná i pro ZTP (bez omezení k výkonu práce na dané pozici).
 

POŽADUJEME:

NABÍZÍME:

 

Naše flotila sestává z tahačů značky Renault T, které mají full servisní smlouvy.
Na každém přiděleném autě se střídají pouze 2 řidiči.
Přepravy jsou realizovány převážně přes noc.
Práce je organizována dle nařízení č. 561/2006 a AETRem.
Střídání probíhá na letišti ve Frankfurtu, doprava je zajištěna firemním mikrobusem. Odjezdy jsou z Huštěnovic u Uherského Hradiště, ze Strančic a z Nýřan u Plzně. Parkování osobních vozů je možno na zabezpečeném firemním parkovišti.

Více informací získáte u pana Maňáska na telefonu +420 775 247 428.

Chcete u nás pracovat? Zašlete nám kontakt!

 Souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji společnosti AERO Sped s.r.o. Osobní údaje budou zpracovány v souladu se zákonem 101/2000 Sb. "O ochraně osobních údajů". Tyto údaje poskytuji výhradně za účelem zaměstnání, nejdéle na 1 rok od jejich zaslání. Informace o ochraně osobních údajů pro zákazníky a obchodní partnery.

Splňuji požadavky